אז זהו, הבלוג באוויר

זה באמת קורה.. קשה לי למצוא את המילים כדי לתאר את המשמעות של כתיבת המילים האלה עבורי (שלוש פעמים ׳מילים׳ כבר במשפט הראשון, יפה). לא ברור לי למי אני כותב אפילו, אני עושה את זה בשבילי. אם כך, איך כותבים? בצורה כללית? או אולי בצורה שאני מדבר אל מישהו? אני מניח שהתשובה לא תועיל בטובה ותנחת עלי סתם כך אז אני פשוט אמשיך. אז, ברוכים הבאים? הבלוג הזה בעצם הוא כפי שאמרתי, בשבילי. אני כותב את זה כי ..(מביך להודות) הייתי אמור לעשות את זה כבר לפני מעל ל-5 שנים. כבר כל כך הרבה זמן מאז הרגע הראשון שנחשפתי לעולם הבלוגים, השיווק והתוכן. התאהבתי מיד, ועדיין, תמיד היה מה שעמד בדרך. תמיד היה לי תירוץ מעולה למה לא להתחיל היום, או מחר, או בחמש השנים הקרובות.. כואב לי לכתוב את זה, אבל הנה, הגיע הזמן לשנות. מכאן והלאה – Fresh start. אני מבטיח, לעצמי.

למה בכלל אני עושה את זה?

יש כל מני סיבות, אני בטוח שיש הרבה יותר אבל שלוש הסיבות הבאות מרגישות לי המהותיות ביותר:
  1. אני רוצה לתרגל את שריר הכתיבה שלי. תמיד רציתי להתחיל לכתוב, ולכתוב קבוע. זאת הזדמנות לעשות את זה.
  2. אני רוצה להתחיל להתנסות בכתיבה וניהול של בלוג. זה הולך להיות חלק במערך השיווקי של העסק שלי. זה חלק קריטי, אני רוצה לבנות קהילה של ממש, לא רק עסק. ואני רואה את הבלוג ככלי חשוב שיעזור לי להגיע למטרה הזו, אז צריך באמת להבין איך הדברים עובדים. על הנייר – אני יודע המון, אבל לא לכלכתי את הידיים כמעט וכלל.
  3. אני רוצה להחשף.  אני מרגיש שזה העיקר, שהפחד מלחשוף את עצמי, מלשים את עצמי אל מול כולם הוא מה שהכי עוצר אותי. זה לא מהזווית של החשש ממה יגידו עליי, אלא שיש מושג על איך תופסים אותי בחוץ, יש לי תדמית, ואני לא תמיד במודע מנסה להצדיק אותה. אני רוצה להתנער מזה. לא מעניינת אותי התדמית, אני רוצה להוציא את מה שיש, זה אני.

מה יהיה כאן?

זה רק הפוסט הראשון ואני כבר חוזר על עצמי אבל אני באמת לא בטוח. בשלב ראשון אני יודע שאני אשתדל פשוט לכתוב, מה שעובר לי בראש. דברים שהייתי מחכה לחזור הביתה ולשתף את החברה (המקסימה) שלי, אשתף גם כאן. עם הזמן אני מעריך שהתכנים ייעשו יותר ויותר ממוקדים, ויעסקו בחוויה שלי כבחור צעיר שמתחיל בדרך עצמאית. כמאמן / יזם / בלוגר / משווק. בעצם אני יודע מה יהיה כאן, יהיה כאן תיאור של הדרך שאני עובר. איך שהיא.בלי עריכות, אני לא מנסה להוכיח דבר (בדיוק ההפך), אני רוצה להרגיש איך זה להיות בדיוק אני, לא יותר.  יהיו כאן ההצלחות יחד עם הכשלונות. הנצחונות הקטנים לצד הקשיים שבדרך. ועוד הגיגים אקראיים – זה בכל זאת אני. זה הכל, מקווה לא לשעמם יותר מדי, אבל זה בהחלט יכול לקרות.. וזה בסדר, המטרות שלי ממש כאן למעלה, מותר להיות משעמם לפעמים. בהצלחה לי 🙂 **זה קשה! ממש קשה לא לערוך ולמחוק כל מילה שניה, אבל ממש השתדלתי. זה חלק מהעניין.